O mně

Už jako malá jsem vnímala svět trochu jinak než ostatní. Chodili mě navštěvovat mí průvodci a bytosti jiných světů, cítila jsem vše kolem mnohem intenzivněji než ostatní, vnímala jsem okolnosti, kterým jsem vůbec nerozuměla… a svou jinost jsem tedy dlouho skrývala..

Naše cesta životem je cesta hledání všech částí sama sebe, je to cesta k celistvosti, k pochopení a přijetí se…

V tom mi velmi pomohli mí rodiče.  Svou roli v mém životě zahráli přesně podle plánu. Tátova skončila v mých 20 letech, a moje doposud šamanská cesta nabrala medicinský směr. Bylo to velmi symbolické, protože jsem vyrůstala v očekávání, že se stanu lékařkou. Vždy jsem ale věděla, že do světa klasické medicíny nepatřím, ale ani jsem na druhou stranu neměla tušení, čím by se dal nahradit. S jeho odchodem přišla odpověď a já se dostala k homeopatii.

Velký vděk patří mé mámě, která mne podporovala ve všech studijních i nestudijních cestách, bláznivých až šílených nápadech, v hledání naprosto nevyšlapanou cestou.. Sdílíme lásku pro zvířata, bylinky a přírodu. Díky její neochvějné podpoře jsem mohla těsně po revoluci vycestovat do Spojených Států, kam se celý život vracím. Jsou mi zrcadlem, inspirací i stínem, stejně jako Jižní Amerika a další země, kde jsem se cítila více či méně doma.

Je zajímavé sledovat, jak různé kultury přistupují k homeopatii. Bylo pro mne cennou zkušeností je v praxi zažít. Mně nejbližší ve vnímání homeopatie jsou kultury Jižní Ameriky.

Od chvíle, kdy jsem začala léčit pomocí homeopatie, uplynulo 15 let. Během té doby jsem poznala a začala používat i další techniky, jako jsou EFT, regresní terapie, a – díky šamanům z různých koutů světa, u kterých jsem se učila – práce s energiemi. Čistou energetickou léčbu využívám např.  při diagnostice doktory nediagnostikovanými stavy, při práci s čakerní soustavou a aurou, nebo při léčbě na dálku. Spolu s tím se mi postupně rozvinula schopnost vnitřního vidění a schopnost vnímání jiných světů. Nedjříve jsem toho byla schopna pouze během meditace, pak se to stalo běžnou součástí  života. Zprávy, které dostávám, se týkají lidí, léčby, mých rozhodnutí, prostě čehokoli, a přichází kdykoli. Na cestě za uzdravením doprovázím všechny bytosti, které vyhledají mou pomoc, ať už přímo (dospělí, zvířata, stromy) nebo nepřímo (děti, zvířata).

Bude mi ctí a štěstím doprovázet i Vás.